703952-2023 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa samochodu pożarniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzchowinach Starych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodu pożarniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzchowinach Starych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa samochodu pożarniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzchowinach Starych. Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa: Załącznik nr 1 OPZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.272.07.2023