See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu medycznego wraz transportem i wniesieniem do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia, montażem, instalacją i przeszkoleniem pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi oraz narzędzi dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Beschreibung: Zakup i dostawa sprzętu medycznego wraz transportem i wniesieniem do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia, montażem, instalacją i przeszkoleniem pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi oraz narzędzi dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu, w tym: 1. Lampa zabiegowa (2 szt.) 2. Komplet narzędzi chirurgicznych (5 szt.) 3. Stół operacyjny wraz z wyposażeniem (1 szt.) 4. Wieża operacyjna (1 szt.) 5. Diatermia (1 szt.) 6. Wózek transportowy (2 szt.) 7. USG przenośne (4 szt.) 8. Kardiomonitor (7 szt.) 9. Defibrylator (4 szt.) 10. Aparat do znieczuleń (2 szt.) 11. Respirator transportowy (4 szt.) 12. Ramię C (1 szt.)
Interne Kennung: 56/PN/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie 1