2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het verwerven en verwerken van textiel ingezameld aan huis via het OPTIMO-systeem
Beschreibung: De uit te voeren dienst betreft de verwerving en de verwerking van de fractie textiel afkomstig uit het werkingsgebied van Limburg.net.
Interne Kennung: AK20_251022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19620000 Textilabfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AK20_251022 - 1
Interne Kennung: 1