2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výběr dodavatele pro dodávky hardware pro městskou část Praha 4
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je výběr dodavatele pro dodávky hardware a služby instalace a konfigurace operačních systémů dle požadavků zadavatele na koncových zařízení, pro městskou část Praha 4 v souladu s technickou specifikací.
Vorherige Bekanntmachung: 703627-2024
Interne Kennung: VZN/25/141
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001