2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dostawa sprzętu i wyposażenia na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia na przejścia graniczne usytuowane w województwie lubelskim i LZOPG w Chełmie, wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych. Zamówienie podzielone jest na 2 części: 1) część nr 1 – „Dostawa sprzętu informatycznego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie”, 2) część nr 2 – „Dostawa sprzętu biurowego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie”.
Vorherige Bekanntmachung: 609670-2025
Interne Kennung: ZP.4311.23.2025.EK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.). Wszelkie informacje na temat postępowania są zawarte w dokumentach zamówienia (Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 32413100 Router für Netzwerke, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30191400 Reißwölfe, 30232110 Laserdrucker, 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Dostawa sprzętu informatycznego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego na przejścia graniczne usytuowane w województwie lubelskim i LZOPG w Chełmie, wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych. Minimalne wymagane parametry techniczne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 wraz z załącznikami - załącznik nr 1A do SWZ. Dostarczony sprzęt i wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane w 2025 roku, wolne od wad i spełniać wszystkie wymagania określone przez zamawiającego w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 32413100 Router für Netzwerke, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: "Dostawa sprzętu biurowego, świadczenie usług gwarancyjnych na przejścia graniczne usytuowane w woj. lubelskim i LZOPG w Chełmie"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu biurowego na przejścia graniczne usytuowane w województwie lubelskim i LZOPG w Chełmie, wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych. Minimalne wymagane parametry techniczne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 - załącznik nr 1B do SWZ. Dostarczony sprzęt i wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane w 2025 roku, wolne od wad i spełniać wszystkie wymagania określone przez zamawiającego w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe, 30232110 Laserdrucker, 30216110 Scanner für Computeranwendungen