704110-2025 - Ergebnis
Polen – Spezialkleidung – Wyposażenie ratowników w odzież ochronną dla SGRW PSP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyposażenie ratowników w odzież ochronną dla SGRW PSP
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży ochronnej dla ratowników wysokościowych w ramach Specjalistycznych Grup Ratownictwa Wysokościowego KSRG – 400 kompletów. W skład kompletu wchodzi: a. Kombinezon zewnętrzny ratownika SGRW, b. Bluza typu „combat shirt”, c. Spodnie, d. Kurtka przeciwdeszczowa z membraną, e. Spodnie przeciwdeszczowe z membraną. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - Opis techniczny przedmiotu zamówienia, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung617979-2025
Interne KennungWL.2370.23.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung, 35811100 Feuerwehruniformen, 35810000 Persönliche Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji