See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van de dagelijkse en periodieke schoonmaak in de gebouwen van Ligo Oost-Brabant
Beschreibung: De raamovereenkomst heeft als voorwerp het uitvoeren van de dagelijkse en periodieke schoonmaak in de gebouwen van Ligo Oost-Brabant in regio Leuven en regio Tienen.
Interne Kennung: 2025/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/001 - 1
Interne Kennung: 1