704278-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Maschinen – Dodávka odtahu plynu pro technologii EVOLUTION 1000
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka odtahu plynu pro technologii EVOLUTION 1000
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka odtahu plynu pro technologii EVOLUTION 1000 včetně poskytnutí součinnosti dodavatele Zadavateli při montáži a zprovoznění technologie.
Interne Kennung23
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0001