704282-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie oprogramowania dla synoptyków na potrzeby wizualizacji obserwacji, pomiarów, wyników modeli numerycznych i opracowywania prognoz w środowisku SWIM na potrzeby IMGW-PIB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, wdrożenie oraz utrzymanie oprogramowania dla synoptyków na potrzeby wizualizacji obserwacji, pomiarów, wyników modeli numerycznych i opracowywania prognoz w środowisku SWIM na potrzeby IMGW-PIB
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie oprogramowania dla synoptyków na potrzeby wizualizacji obserwacji, pomiarów, wyników modeli numerycznych i opracowywania prognoz w środowisku SWIM na potrzeby IMGW-PIB”. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) opracowanie i przedstawienie Zamawiającemu projektu wdrożenia systemu wsparcia synoptyka oraz harmonogramu szczegółowego realizacji przedmiotu zamówienia; 2) przygotowanie i dostarczenie Zamawiającemu analizy przedwdrożeniowej obejmującej dokumentację analityczną i dokumentację techniczną Systemu Wsparcia Synoptyka; 3) dostawę, instalację, konfigurację i wdrożenie w infrastrukturze Zamawiającego systemu wsparcia synoptyka składającego się z: a) 2 sztuk serwerów, b) oprogramowania, w tym migrację i integrację danych obserwacyjnych i modelowych dostępnych u Zamawiającego z systemem; 4) udzielenie/dostarczenie licencji na oprogramowanie; 5) przeprowadzenie testów systemu i uruchomienie systemu do pracy operacyjnej; 6) dostarczenie dokumentacji powdrożeniowej systemu; 7) przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników i administratorów systemu; 8) udzielenie gwarancji oraz świadczenie usługi wsparcia technicznego (utrzymania) systemu. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungWZP-262-31/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
TitelDostawa, wdrożenie oraz utrzymanie oprogramowania dla synoptyków na potrzeby wizualizacji obserwacji, pomiarów, wyników modeli numerycznych i opracowywania prognoz w środowisku SWIM na potrzeby IMGW-PIB.