70429-2025 - Ergebnis
Polen – Landwirtschaftliche Geh-Schlepper – Zakup nowoczesnego sprzętu dla zrównoważonego rozwoju gmin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup nowoczesnego sprzętu dla zrównoważonego rozwoju gmin
BeschreibungZakup i dostawa nowoczesnego sprzętu dla zrównoważonego rozwoju gmin, czyli: - Ciągnika 75 KM z przyczepą 2-osiową, posypywarką, pługiem do odśnieżania i kosiarką bijakową; - Ciągnika 155 KM z równiarką do dróg i pługiem do odśnieżania; - Dwóch samochodów „brygadówek”; - Kosiarki samojezdnej; - Urządzenia do czyszczenia piasku plażowego; - Dwóch samochodów osobowych; - Pojazdu elektrycznego przemysłowego do użytku w przestrzeni sportowej; - Kosiarki lub kombajnu pływającego do koszenia rzek i zalewu; - Dwóch agregatów prądotwórczych.
Interne KennungZG.271.6.2024.PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16710000 Landwirtschaftliche Geh-Schlepper
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen, 34110000 Personenkraftwagen, 16310000 Mäher, 42995200 Strandreinigungsmaschinen, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelZestaw z ciągnikiem 75 KM
Beschreibungzakup i dostawa nowego zestawu z ciągnikiem o mocy 75 KM zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ
Optionen
Beschreibung der Optionenzgodnie z dokumentami zamówienia