704290-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026 do wskazanych punktów poboru.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026 do wskazanych punktów poboru.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026 do wskazanych punktów poboru”. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV. 09300000-2 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa 09310000-5 Elektryczność 3. Zamawiający ­ INNEKO Sp. z o. o. w niniejszym postępowaniu działa w imieniu własnym i na rzecz: Gorzowski Ośrodek Technologiczny Park Naukowo ­Przemysłowy Sp. z o.o. 4. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa energii elektrycznej w okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 roku dla Inneko Sp. z o.o. oraz Gorzowski Ośrodek Technologiczny - Park Naukowo - Przemysłowy Sp. z o.o. do punktów poboru określonych w tabeli stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ - OPZ 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego realizacji zawiera OPZ - zał. nr 7 do SWZ oraz Wzór umowy - zał. nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung519291-2025
Interne KennungPZP.271/14.2025-PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001