704300-2025 - Ergebnis
Tschechien – Baumpflege – Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění těžebních činností 2020+ (DNS)
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung35921-2019
Interne Kennung099/2019/142
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0018
TitelVýzva k podání nabídek č. 205 v kategorii 2 - Výroba dříví harvestorovou tecnhnologií, LS Vodňany - 4Q, revír Slavětice
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 205 v kategorii 2 - Výroba dříví harvestorovou tecnhnologií, LS Vodňany - 4Q, revír Slavětice
Interne Kennung099/2019/142/4101
LosLOT-0016
TitelVýzva k podání nabídek č. 201 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 4 St.Brunst
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 201 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 4 St.Brunst
Interne Kennung099/2019/142/4093
LosLOT-0015
TitelVýzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, R15, R18, kombinace harvestor + UKT
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, R15, R18, kombinace harvestor + UKT
Interne Kennung099/2019/142/4089
LosLOT-0014
TitelVýzva k podání nabídek č. 200 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 8 Ždánov
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 200 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 8 Ždánov
Interne Kennung099/2019/142/4088
LosLOT-0013
TitelVýzva k podání nabídek č. 157 v kategorii 23 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LS Železná Ruda revír 2 Jezera
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 157 v kategorii 23 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LS Železná Ruda revír 2 Jezera
Interne Kennung099/2019/142/4087
LosLOT-0017
TitelVýzva k podání nabídek č. 137 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Lutová, MÚ
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 137 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Lutová, MÚ
Interne Kennung099/2019/142/4095
LosLOT-0012
TitelVýzva k podání nabídek č. 202 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Dolní Hvozd.
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 202 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Dolní Hvozd.
Interne Kennung099/2019/142/4086
LosLOT-0019
TitelVýzva k podání nabídek č. 156 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM, LS Vodňany, revír Strakonice jih-Lipovice, 4Q
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 156 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM, LS Vodňany, revír Strakonice jih-Lipovice, 4Q
Interne Kennung099/2019/142/4102
LosLOT-0011
TitelVýzva k podání nabídek č. 67 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno, revír Boskovice
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 67 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno, revír Boskovice
Interne Kennung099/2019/142/4084
LosLOT-0020
TitelVýzva k podání nabídek č. 157 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM, LS Vodňany, revír Těšínov, 4Q výchovy a mýtní výběr
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 157 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM, LS Vodňany, revír Těšínov, 4Q výchovy a mýtní výběr
Interne Kennung099/2019/142/4103