See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów. Oferowany sposób zagospodarowania odpadów musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Zamówienie składa się z 6 części. Wykonawca może złożyć oferty częściowe na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części II SWZ.
Interne Kennung: 2721/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i dalszego zagospodarowania w sposób ciągły odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (tzw. preRDF) w ilości do 1 300 Mg poprzez ich odzysk. Oferowany sposób zagospodarowania odpadów musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Wykonawca zobowiązany jest każdorazowo po wykonaniu usługi (w skali danego miesiąca rozliczeniowego) do dostarczenia Zamawiającemu, bez wezwania, dokumentów potwierdzających odzysk z zagospodarowanego odpadu (dokument potwierdzający odzysk). Dokument ten wystawiany powinien być zbiorczo dla danego rodzaju odpadu za dany miesiąc w danym roku sprawozdawczym w terminie 7 dni od ostatniego dnia miesiąca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części II niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 2721/2023 Część 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i dalszego zagospodarowania w sposób ciągły odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (tzw. preRDF) w ilości do 3 900 Mg poprzez ich odzysk. Oferowany sposób zagospodarowania odpadów musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Wykonawca zobowiązany jest każdorazowo po wykonaniu usługi (w skali danego miesiąca rozliczeniowego) do dostarczenia Zamawiającemu, bez wezwania, dokumentów potwierdzających odzysk z zagospodarowanego odpadu (dokument potwierdzający odzysk). Dokument ten wystawiany powinien być zbiorczo dla danego rodzaju odpadu za dany miesiąc w danym roku sprawozdawczym w terminie 7 dni od ostatniego dnia miesiąca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części II SWZ.
Interne Kennung: 2721/2023 Część 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i dalszego zagospodarowania w sposób ciągły odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 - frakcja nadsitowa powyżej 80 mm (tzw. balast) w ilości do 1 450 Mg poprzez poddanie ich odzyskowi. Oferowany sposób zagospodarowania odpadów musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Wykonawca zobowiązany jest każdorazowo po wykonaniu usługi (w skali danego miesiąca rozliczeniowego) do dostarczenia Zamawiającemu, bez wezwania, dokumentów potwierdzających odzysk z zagospodarowanego odpadu (dokument potwierdzający odzysk). Dokument ten wystawiany powinien być zbiorczo dla danego rodzaju odpadu za dany miesiąc w danym roku sprawozdawczym w terminie 7 dni od ostatniego dnia miesiąca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części II SWZ.
Interne Kennung: 2721/2023 Część 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i dalszego zagospodarowania w sposób ciągły odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 - frakcja nadsitowa powyżej 80 mm (tzw. balast) w ilości do 4 350 Mg poprzez poddanie ich odzyskowi. Oferowany sposób zagospodarowania odpadów musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Wykonawca zobowiązany jest każdorazowo po wykonaniu usługi (w skali danego miesiąca rozliczeniowego) do dostarczenia Zamawiającemu, bez wezwania, dokumentów potwierdzających odzysk z zagospodarowanego odpadu (dokument potwierdzający odzysk). Dokument ten wystawiany powinien być zbiorczo dla danego rodzaju odpadu za dany miesiąc w danym roku sprawozdawczym w terminie 7 dni od ostatniego dnia miesiąca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części II SWZ.
Interne Kennung: 2721/2023 Część 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i dalszego zagospodarowania w sposób ciągły odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 - frakcja powyżej 80 mm powstała ze zmielonych odpadów wielkogabarytowych w ilości do 500 Mg poprzez poddanie ich odzyskowi. Oferowany sposób zagospodarowania odpadów musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Wykonawca zobowiązany jest każdorazowo po wykonaniu usługi (w skali danego miesiąca rozliczeniowego) do dostarczenia Zamawiającemu, bez wezwania, dokumentów potwierdzających odzysk z zagospodarowanego odpadu (dokument potwierdzający odzysk). Dokument ten wystawiany powinien być zbiorczo dla danego rodzaju odpadu za dany miesiąc w danym roku sprawozdawczym w terminie 7 dni od ostatniego dnia miesiąca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części II niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 2721/2023 Część 5
Los: LOT-0006
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i dalszego zagospodarowania w sposób ciągły odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 - frakcja powyżej 80 mm powstała ze zmielonych odpadów wielkogabarytowych w ilości do 1 500 Mg poprzez poddanie ich odzyskowi. Oferowany sposób zagospodarowania odpadów musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Wykonawca zobowiązany jest każdorazowo po wykonaniu usługi (w skali danego miesiąca rozliczeniowego) do dostarczenia Zamawiającemu, bez wezwania, dokumentów potwierdzających odzysk z zagospodarowanego odpadu (dokument potwierdzający odzysk). Dokument ten wystawiany powinien być zbiorczo dla danego rodzaju odpadu za dany miesiąc w danym roku sprawozdawczym w terminie 7 dni od ostatniego dnia miesiąca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części II SWZ.
Interne Kennung: 2721/2023 Część 6