704357-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Usługa sprzątania budynków i terenów zewnętrznych Sądu Okręgowego w Bydgoszczy oraz Sądu Rejonowego w Bydgoszczy w latach 2026 i 2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa sprzątania budynków i terenów zewnętrznych Sądu Okręgowego w Bydgoszczy oraz Sądu Rejonowego w Bydgoszczy w latach 2026 i 2027
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania w budynkach Sądu Okręgowego w Bydgoszczy, Sądu Rejonowego w Bydgoszczy (oraz wybranych przynależnych im terenów zewnętrznych / przyległych, w tym zielonych) zlokalizowanych w (w nawiasach podana jest orientacyjna powierzchnia podlegająca realizacji zamówienia w m2): a) dla Sądu Okręgowego w Bydgoszczy:  ul. Wały Jagiellońskie 2 (3 941),  ul. Wały Jagiellońskie 2 – teren zewnętrzny utwardzony (947),  ul. Wały Jagiellońskie 2 – teren zewnętrzny zielony (546),  ul. Wały Jagiellońskie 4 (178),  ul. Kraszewskiego 1 (255),  ul. Nowy Rynek 12 (2 231),  ul. Nowy Rynek 12 – teren zewnętrzny utwardzony (461),  ul. Nowy Rynek 12 – teren zewnętrzny zielony (110),  ul. Nowy Rynek 12 – parking podziemny (1 089),  ul. Nowy Rynek 10 (1318); b) dla Sądu Rejonowego w Bydgoszczy:  ul. Wały Jagiellońskie 4 (3 737),  ul. Wały Jagiellońskie 4 – teren zewnętrzny utwardzony (525),  ul. Wały Jagiellońskie 4 – teren zewnętrzny zielony (60),  ul. Toruńska 64A (8 196),  ul. Toruńska 64A – teren zewnętrzny utwardzony (2 517),  ul. Toruńska 64A – teren zewnętrzny zielony (1 902),  ul. Grudziądzka 45 (1 280),  ul. Grudziądzka 45 – teren zewnętrzny utwardzony (1 661),  ul. Grudziądzka 45 – teren zewnętrzny zielony (1 605),  ul. Maksymiliana Piotrowskiego 7-9 (663),  ul. Gajowa 43 – Ośrodek Kuratorski (158).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy