704374-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör – Výstroj pro strážníky Městské policie Hradec Králové II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstroj pro strážníky Městské policie Hradec Králové II
Beschreibungnákup jednotlivých částí výstroje pro strážníky Městské policie Hradec Králové
Interne KennungSZ MMHK/735859/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113440 Reflektierende Sicherheitswesten, 18200000 Oberbekleidung, 18114000 Overalls, 18234000 Hosen, 18235000 Pullover, Strickjacken und ähnliche Waren
5. Los
LosLOT-0003
TitelŽlutočerná bunda s odepínací teplou vložkou
BeschreibungVrchní zimní membránová bunda s kapucí v límci a odnímatelnou zateplovací vložkou splňující nároky na oděvní součásti třídy 2 dle ČSN EN ISO 20471
Interne Kennung3
Haupteinstufung (cpv): 18200000 Oberbekleidung
Optionen
Beschreibung der Optionenne
LosLOT-0001
TitelVesta fluorescenční žlutá, taktická, nosná
Beschreibungvesta s vysokou viditelností, s kapsami, nápisy a s reflexními prvky
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 35113440 Reflektierende Sicherheitswesten
LosLOT-0009
TitelKombinéza jednodílná s pružnými díly
BeschreibungOdolná jednodílná kombinéza s pružnými prvky na zádech a v podpaží
Interne Kennung9
Haupteinstufung (cpv): 18114000 Overalls
LosLOT-0002
TitelČerná bunda s odepínací teplou vložkou
BeschreibungVrchní zimní membránová bunda s kapucí v límci a odnímatelnou zateplovací vložkou
Interne Kennung2
LosLOT-0006
TitelČerná mikina
BeschreibungVrchní, záhřevná vrstva, pro celoroční nošení (zejména jaro-podzim) i do nepříznivých podmínek. Strečová ve čtyřech směrech a velmi prodyšná, dokonale přiléhavá, odvádějící pot
Interne Kennung6
Haupteinstufung (cpv): 18235000 Pullover, Strickjacken und ähnliche Waren
LosLOT-0007
TitelŽlutočerná mikina
BeschreibungVrchní, záhřevná vrstva, pro celoroční nošení (zejména jaro-podzim) i do nepříznivých podmínek. Strečová ve čtyřech směrech a velmi prodyšná, dokonale přiléhavá, odvádějící pot, splňující nároky na oděvní součásti třídy 1 dle ČSN EN ISO 20471
Interne Kennung7
LosLOT-0008
TitelKalhoty taktical – RIPSTOP
BeschreibungCeloroční užití, pevné služební kalhoty pro náročný pohyb a celodenní službu – zásahy, auto, terén, kancelář
Interne Kennung8
Haupteinstufung (cpv): 18234000 Hosen