2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dwóch macierzy dyskowych wraz z dyskami twardymi, wdrożeniem i utrzymaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dwóch macierzy dyskowych wraz z dyskami twardymi, wdrożeniem i utrzymaniem. Przedmiot zamówienia obejmuje: sprzedaż i dostawę do siedziby Zamawiającego macierzy dyskowych – 2 szt.; sprzedaż i dostawę dysków twardych do macierzy dyskowych; wdrożenie dostarczonych urządzeń; utrzymanie i eksploatacja macierzy dyskowych. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia (PPU).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dwóch macierzy dyskowych wraz z dyskami twardymi, wdrożeniem i utrzymaniem. Przedmiot zamówienia obejmuje: sprzedaż i dostawę do siedziby Zamawiającego macierzy dyskowych – 2 szt.; sprzedaż i dostawę dysków twardych do macierzy dyskowych; wdrożenie dostarczonych urządzeń; utrzymanie i eksploatacja macierzy dyskowych. OPZ został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 2 do SWZ - PPU.