2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Purda w 2024 roku.
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składa się kompleksowe odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zarówno zmieszanych jak i gromadzonych w sposób selektywny, od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe nieruchomości niezamieszkałe, cmentarze, obiekty użyteczności publicznej, obiekty oświatowe, plaże gminne, boiska, kosze uliczne i firmy położone na terenie Gminy Purda, bez względu na warunki atmosferyczne, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Odbiór i transport odpadów winien odbywać się zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz.U. z 2023 r., poz. 1469.), ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz.U. z 2023 r., poz. 1587), wytycznymi Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Warmińsko –Mazurskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 5 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271.45.2023