See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wsparcia dla rozwiązań sieciowych i serwerowych – 8 zadań
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji / subskrypcji oraz rozszerzonego wsparcia serwisowego producenta na okres i zakres zgodnie z wymaganiami opisanymi dla urządzeń / rozwiązań sieciowych i serwerowych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia dla każdego zadania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 497763-2025
Interne Kennung: ZP/3/VII/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Zapory sieciowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedłużenia wsparcia, subskrypcji bezpieczeństwa oraz dostęp do aktualizacji oprogramowania dla zapór sieciowych Palo Alto o oznaczeniu PA-3410 oraz PAN-PA-850 będących w posiadaniu Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia niżej wyszczególnionych pakietów wsparcia / subskrypcji dla ww. zapór sieciowych na okres 36 mc:
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Routery
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedłużenia wsparcia producenta oraz dostęp do aktualizacji oprogramowania dla routerów firmy Cisco będących w posiadaniu Zamawiającego wymienionych poniżej, dla których należy dostarczyć opisane pakiety wsparcia na okres 36 mc:
Interne Kennung: Zadanie nr2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Przełączniki sieciowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedłużenia wsparcia producenta oraz dostęp do aktualizacji oprogramowania dla przełączników sieciowych firmy Cisco będących w posiadaniu Zamawiającego wymienionych poniżej, dla których należy dostarczyć opisane pakiety wsparcia na okres 36 mc:
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Przełączniki sieciowe Core
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedłużenia wsparcia producenta oraz dostęp do aktualizacji oprogramowania dla przełączników sieciowych core firmy Cisco będących w posiadaniu Zamawiającego wymienionych poniżej, dla których należy dostarczyć opisane pakiety wsparcia na okres 36 mc
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Rozwiązanie HCI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedłużenia wsparcia producenta oraz dostęp do aktualizacji oprogramowania dla rozwiązania serwerowego klasy HCI firmy Cisco będącego w posiadaniu Zamawiającego o specyfikacji wymienionej poniżej i dla którego należy dostarczyć niżej opisane pakiety wsparcia na okres 36 mc
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – NAC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedłużenia wsparcia, subskrypcji oraz dostęp do aktualizacji oprogramowania dla rozwiązania typu Network Access Control / Identity Services Engine (NAC / ISE) firmy Cisco będącego w posiadaniu Zamawiającego, dla którego należy dostarczyć niżej wyszczególnione pakiety wsparcia i subskrypcji na okres 36 mc
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – WiFi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedłużenia wsparcia, oraz dostęp do aktualizacji oprogramowania dla niżej wymienionych urządzeń sieciowych firmy Cisco będących w posiadaniu Zamawiającego, dla których należy dostarczyć niżej wyszczególnione pakiety wsparcia i licencji na okres 36 mc
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – LOAD BALANCER & WAF
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedłużenia wsparcia, subskrypcji oraz dostęp do aktualizacji oprogramowania dla rozwiązania typu Load Balancer z funkcją Web Access Firewall (WAF) firmy F5 będącego w posiadaniu Zamawiającego, dla którego należy dostarczyć niżej wyszczególnione pakiety wsparcia, licencji i subskrypcji na okres 36 mc
Interne Kennung: Zadanie nr 8