2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÚP ČR – Moravská Třebová – provádění úklidových služeb
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb v administrativní budově kontaktního pracoviště Moravská Třebová Krajské pobočky ÚP ČR v Pardubicích.
Interne Kennung: MT-úklid
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001