704444-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa wyposażenia medycznego Projekt współfinansowany w ramach Programu „Rozbudowa oraz doposażenie infrastruktury Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w celu poprawy dostępności oraz jakości opieki onkologicznej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia medycznego Projekt współfinansowany w ramach Programu „Rozbudowa oraz doposażenie infrastruktury Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w celu poprawy dostępności oraz jakości opieki onkologicznej”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyposażenia medycznego Projekt współfinansowany w ramach Programu „Rozbudowa oraz doposażenie infrastruktury Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w celu poprawy dostępności oraz jakości opieki onkologicznej”: Zad. 1 – Defibrylator dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Zad. 2 – System monitorujący stan pacjenta dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Zad. 3 – Stół zabiegowy dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Zad. 4 – Zestaw endoskopowy z nawigacją dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Zad. 5 – Łóżko dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Zad. 6 – Lampa czołowa dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Zad. 7 – Materac przeciwodleżynowy dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Zad. 8 – Diatermia chirurgiczna dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Zad. 9 – Zestaw do direktoskopii dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Zad. 10 – Unit laryngologiczny dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Zad. 11 – Przenośne źródło światła dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Zad. 12 – Tor wizyjny do laryngoskopii dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 12. Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 12 zadań. (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik 2b i 5 do SWZ.
Interne KennungDZ.3321.227.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPublikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego w zakresie określonym w art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33182100 Defibrillator
5. Los
LosLOT-0001
TitelZad. 1 – Defibrylator dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej
Beschreibung3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) oferowany wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2) oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1620 z późn. zm.), 3) oferowany wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; W przypadku, gdyby oferowany wyrób medyczny nie wymagał zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Wykonawca zobowiązany jest do wykonania na własny koszt i we własnym zakresie wszelkich czynności niezbędnych do wypełnienia wszystkich wymogów prawa związanych z wprowadzeniem wyrobu do obrotu i używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wykonawca zobowiązany jest wykonać takie czynności w terminach wynikających z obowiązujących przepisów oraz dostarczyć Zamawiającemu w tych terminach stosowne dokumenty potwierdzające wykonanie takich czynności. 3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. 3.5. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowie. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. 20. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: W odniesieniu do wszystkich zadań: KRYTERIUM CENA waga: 60 % W odniesieniu do zadań: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11 KRYTERIUM JAKOŚĆ waga: 30 % W odniesieniu do wszystkich zadań: KRYTERIUM OKRES GWARANCJI waga: 10 % W odniesieniu do zadań: 9, 10, 12 KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA CZĄSTKOWEGO waga: 30 %
Interne KennungDZ.3321.227.2025 zad.1
LosLOT-0002
TitelZad. 2 – System monitorujący stan pacjenta dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej
Interne KennungDZ.3321.227.2025 zad.2
LosLOT-0003
TitelZad. 3 – Stół zabiegowy dla Oddziału Laryngologii i Onkologii
Interne KennungDZ.3321.227.2025 zad.3
LosLOT-0004
TitelZad. 4 – Zestaw endoskopowy z nawigacją dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej
Interne KennungDZ.3321.227.2025 zad.4
LosLOT-0005
TitelZad. 5 – Łóżko dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej
Interne KennungDZ.3321.227.2025 zad.5
LosLOT-0006
TitelZad. 6 – Lampa czołowa dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej
Interne KennungDZ.3321.227.2025 zad.6
LosLOT-0007
TitelZad. 7 – Materac przeciwodleżynowy dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej
Interne KennungDZ.3321.227.2025 zad.7
LosLOT-0008
TitelZad. 8 – Diatermia chirurgiczna dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej
Interne KennungDZ.3321.227.2025 zad.8
LosLOT-0009
TitelZad. 9 – Zestaw do direktoskopii dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej
Interne KennungDZ.3321.227.2025 zad.9
LosLOT-0010
TitelZad. 10 – Unit laryngologiczny dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej
Interne KennungDZ.3321.227.2025 zad.10
LosLOT-0011
TitelZad. 11 – Przenośne źródło światła dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej
Interne KennungDZ.3321.227.2025 zad.11
LosLOT-0012
TitelZad. 12 – Tor wizyjny do laryngoskopii dla Oddziału Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej
Interne KennungDZ.3321.227.2025 zad.12