2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technologie recyklace bazénové vody pro Aquacentrum Šutka formou Design & Build
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace technologického zařízení pro recyklaci bazénových pracích vod. Součástí je i zajištění záručního servisu po dobu 60 měsíců. Zadavatel pro vyloučení pochybností a předejití případným dotazům směřujícím k vysvětlení této zadávací dokumentace zdůrazňuje, že tato veřejná zakázka je zadávána formou Design and Build (Navrhni a Postav), kdy Zadavatel v rámci nabídky dodavatele požaduje předložení návrhu vlastního řešení, které bude splňovat minimální požadavky Zadavatele uvedené v části C. „Požadavky zadavatele na technologii recyklaci vody“ této zadávací dokumentace. Bližší podmínky dodávky jsou také v závazném návrhu smlouvy, který tvoří část D. této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser, 42914000 Recyclingvorrichtungen, 43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken, 51514110 Installation von Maschinen und Geräten zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ_Recyklace vody
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje prodloužení termínu plnění v případě závažných okolností, jakými jsou zejména havárie, živelná katastrofa, objektivní nedostatek materiálu na trhu nebo jiná mimořádná situace, která objektivně znemožňuje dodavateli plnit v termínu. Za jinou mimořádnou situaci se považuje situace, která vybranému dodavateli brání v plnění jeho povinností při realizaci zakázky, která vznikla nezávisle na jeho vůli, kterou zadavatel nezavinil a kterou nemohl s vynaložením veškerého rozumně očekávatelného úsilí ovlivnit. Za mimořádnou situaci se považuje i situace, kdy nebude možné uzavřít smlouvu s vybraným dodavatelem z důvodu řízení před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže, které bude pro zadavatele znamenat, že na něj bude vztahovat zákaz uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. V případě, že zadavatel nebude moct uzavřít smlouvu s vybraným dodavatelem z důvodu řízení před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže, dodací lhůta může být prodloužena až o celou dobu trvání překážky. Doba, po kterou nebylo možné uzavřít smlouvu s vybraným dodavatelem bude začínat prvním dnem, kdy se na zadavatele vztahoval zákaz uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem a skončí posledním dnem, kdy se na zadavatele vztahoval takovýto zákaz. Totéž platí i pro situaci, kdy by zadavatel nemohl rozhodnout o výběru dodavatele z důvodu řízení před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Dodavatel musí předem odůvodnit, že objektivní překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládané trvání. Dodací lhůta může být prodloužena až o celou dobu trvání překážky.