See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług doradztwa, dostosowania i skonfigurowania oraz instruktażu obsługi wózków, napędów i skuterów elektrycznych dla osób z niepełnosprawnością
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług doradztwa, dostosowania i skonfigurowania oraz instruktażu obsługi wózków, napędów i skuterów elektrycznych dla osób z niepełnosprawnością
Vorherige Bekanntmachung: 65156-2025
Interne Kennung: BPzp.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001