2. Verfahren
Verfahren
Titel: ČAS – vybavení pro atletické disciplíny
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 VZ je dodávka 4 sad souprav pro skok vysoký. Předmětem plnění části 2 VZ je dodávka 7 sad á 90 ks automatických soutěžních překážek. Předmětem plnění části 3 VZ je dodávka a instalace 1 ks ochranné klece pro hod kladivem a diskem. Předmětem plnění části 4 VZ je dodávka a instalace 3 sad souprav pro skok o tyči včetně příslušenství. Blíže viz zadávací dokumentace (ZD).
Interne Kennung: R-38/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37453000 Leichtathletikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Sada souprav pro skok vysoký
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 VZ dodávka 4 sad souprav pro skok vysoký. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-38-01/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Možnost změny určeného místa plnění. Změna místa plnění dle smlouvy může být provedena nejpozději dne 1. 2. 2026.
Los: LOT-0005
Titel: Sada souprav pro skok o tyči
Beschreibung: Předmětem plnění části 4 VZ je dodávka a instalace 3 sad souprav pro skok o tyči včetně příslušenství. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-38-04/2025
Los: LOT-0004
Titel: Ochranná klec pro hod kladivem a diskem
Beschreibung: Předmětem plnění části 3 VZ je dodávka a instalace 1 ks ochranné klece pro hod kladivem a diskem v určeném místě plnění. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-38-03/2025
Los: LOT-0003
Titel: Sada soutěžních překážek
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 VZ je dodávka 7 sad á 90 ks automatických soutěžních překážek. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-38-02/2025