See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania z zakresu małej retencji w górach PGL LP Nadleśnictwa Bielsko w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja (MRG3)”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej (Etap I) dla zadania z zakresu małej retencji górskiej zlokalizowanego na terenie Nadleśnictwa Bielsko w zakresie i stopniu dokładności niezbędnym do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane zgodnie z ustawą Pzp wraz z wszystkimi ekspertyzami, opracowaniami, uzgodnieniami, opiniami i decyzjami koniecznymi do uzyskania ostatecznego pozwolenia na budowę oraz zgłoszeniami lub decyzjami niezbędnymi do rozpoczęcia robót budowlanych (zwanej dalej: dokumentacja projektowa) wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do wykonanej dokumentacji, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego (Etap II) w trakcie realizacji inwestycji od dnia rozpoczęcia robót budowlanych do dnia protokolarnego odbioru wykonania robót budowlanych bez zastrzeżeń . W razie zaistnienia okoliczności, w wyniku, których Zamawiający nie otrzyma środków finansowych na realizację robót budowlanych, Zamawiający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od wykonania Etapu II, a Wykonawca z tego tytułu nie będzie występował z roszczeniami wobec Zamawiającego. 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 10 (dziesięć) części. 3. Wszystkie potrzebne informacje zawarte są w SWZ i załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: SA.20.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla odbudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 42a,b leśnictwa Straconka
Beschreibung: Odbudowa 3 sztuk zbiorników kaskadowych o docelowej wysokości piętrzenia około 1 - 0,50 m, głębokości około 1 - 2,50 m, zasilanych przez spływ powierzchniowy/wody gruntowe, zaprojektowanie wykonywania prac ziemnych, zagospodarowania spadku podłużnego poprzez bystrza, uformowania łagodnych skarp ziemnych oraz zabudowy kamiennej z naturalnego kamienia łamanego klinowanego. Przy projektowaniu przebudowywanego obiektu budowlanego należy zastosować materiały naturalne. Planowana pojemność obiektów małej retencji nie mniej niż 900 m3 Planowana objętość retencjonowanej wody nie mniej niż 900 m3.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Los: LOT-0002
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla odbudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 44a leśnictwa Straconka
Beschreibung: Odbudowa 2 sztuk zbiorników kaskadowych o docelowej wysokości piętrzenia około 1 - 0,50 m, głębokości około 1 - 2,50 m, zasilanych przez spływ powierzchniowy/wody gruntowe, zaprojektowanie wykonywania prac ziemnych, zagospodarowania spadku podłużnego poprzez bystrza, uformowania łagodnych skarp ziemnych oraz zabudowy kamiennej z naturalnego kamienia łamanego klinowanego. Przy projektowaniu przebudowywanego obiektu budowlanego należy zastosować materiały naturalne. Planowana pojemność obiektów małej retencji nie mniej niż 900 m3 Planowana objętość retencjonowanej wody nie mniej niż 900 m3
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla odbudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 162b leśnictwa Jaworze
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla odbudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 2i leśnictwa Lipnik
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla odbudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 12c leśnictwa Lipnik
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla odbudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 130a leśnictwa Skalite
Beschreibung: Odbudowa 2 sztuk zbiorników kaskadowych o docelowej wysokości piętrzenia około 1 - 0,50 m, głębokości około 1 - 2,50 m, zasilanych przez spływ powierzchniowy/wody gruntowe, zaprojektowanie wykonywania prac ziemnych, zagospodarowania spadku podłużnego poprzez bystrza, uformowania łagodnych skarp ziemnych oraz zabudowy kamiennej z naturalnego kamienia łamanego klinowanego. Przy projektowaniu przebudowywanego obiektu budowlanego należy zastosować materiały naturalne. Planowana pojemność obiektów małej retencji nie mniej niż 900 m3 Planowana objętość retencjonowanej wody nie mniej niż 900 m3.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla odbudowy i przebudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 167b leśnictwa Salmopol
Beschreibung: Odbudowa i przebudowa 2 sztuk zbiorników kaskadowych o docelowej wysokości piętrzenia około 1 - 0,50 m, głębokości około 1 - 2,50 m, zasilanych przez spływ powierzchniowy/wody gruntowe, zaprojektowanie wykonywania prac ziemnych, zagospodarowania spadku podłużnego poprzez bystrza, uformowania łagodnych skarp ziemnych oraz zabudowy kamiennej z naturalnego kamienia łamanego klinowanego. Przy projektowaniu przebudowywanego obiektu budowlanego należy zastosować materiały naturalne. Planowana pojemność obiektów małej retencji nie mniej niż 900 m3 Planowana objętość retencjonowanej wody nie mniej niż 900 m3
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla odbudowy i przebudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 167a,f leśnictwa Salmopol
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla odbudowy i przebudowy zbiorników kaskadowych w oddziale 170a leśnictwa Jaworze
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy obiektów w zlewni potoku Wysoki w oddziale 148m, n, 149a, 150b leśnictwa Jaworze
Beschreibung: Przebudowa 2 sztuk przejazdów brodem na potoku górskim, zaprojektowanie wykonywania prac ziemnych oraz zabudowy kamiennej z naturalnego kamienia łamanego wielkogabarytowego klinowanego gurtu i bystrza. Przy projektowaniu przebudowywanego obiektu budowlanego należy zastosować materiały naturalne.
Interne Kennung: Część 10