See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA ODBIORU NIECZYSTOŚCI CIEKŁYCH WRAZ Z TRANSPORTEM Z TERENU KOMPLEKSÓW WOJSKOWYCH ADMINISTROWANYCH PRZEZ 2. WOG: ZADANIE NR 1: SOI 1, 2, 3 WROCŁAW, SOI 3 WSP KOL; ZADANIE NR 2: SOI BRZEG; ZADANIE NR 3: SOI JASTRZĘBIE; ZADANIE NR 4: SOI KŁODZKO.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa obioru nieczystości ciekłych wraz z transportem z teren kompleksów wojskowych administrowanych przez 2.WOG: Zadanie nr 1 (Garnizon Wrocław): SOI 1 Wrocław, SOI 2 Wrocław, SOI 3 Wrocław oraz SOI 3 WSP KOL Zadanie nr 2: SOI Brzeg Zadanie nr 3: SOI Jastrzębie Zadanie nr 4: SOI Kłodzko Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące załączniki: opisy przedmiotu zamówienia (załączniki nr 1a – 1g do SWZ), formularze ofertowe (załączniki nr 2a-2d do SWZ) i wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ). Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści niniejszej SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. Miejsca wykonywania przedmiotu zamówienia określają opisy przedmiotu zamówienia (załączniki nr 1a – 1g do SWZ), formularze ofertowe (załączniki nr 2a-2d do SWZ) i wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ)
Vorherige Bekanntmachung: 36123-2025
Interne Kennung: INFR/641/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opublikowano ogłoszenie wstępne w dniu 17.01.2025 r. o numerze 36123-2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513500 Aufbereitung und Entsorgung von flüssigen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Wrocław (SOI 1, 2, 3 i WSP KOL)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa obioru nieczystości ciekłych wraz z transportem z teren kompleksów wojskowych administrowanych przez 2.WOG: Zadanie nr 1 (Garnizon Wrocław): SOI 1 Wrocław, SOI 2 Wrocław, SOI 3 Wrocław oraz SOI 3 WSP KOL Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące załączniki: opisy przedmiotu zamówienia (załączniki nr 1a – 1d do SWZ), formularz ofertowy (załącznik nr 2a do SWZ) i wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ). Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści niniejszej SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. Miejsca wykonywania przedmiotu zamówienia określają wyżej wskazane załączniki. PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia z postępowania i spełniania warunków udziału w postępowaniu Wykonawca jest zobowiązany złożyć na wezwanie Zamawiającego aktualne na dzień złożenia podmiotowe środki dowodowe, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od wykonawcy, tj.: a) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym a art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, wystawionej nie wcześniej niż 6-miesięcy przed datą złożenia. b) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wg wzoru zawartego w załączniku nr 6 do SWZ). c) zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem składania ofert lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca zawarł porozumienie z właściwym organem podatkowym w sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu, d) zaświadczenia właściwej terenowej jednostki ZUS lub KRUS albo innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca zawarł porozumienie z właściwym w sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu. e) aktualnego zezwolenia (decyzji administracyjnej) w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych wydanego przez Wójta, Burmistrza lub Prezydenta Miasta właściwego ze względu na miejsce świadczenia usługi zgodnie z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku gminach (Dz.U. z 2025 poz. 733 t.j.) art. 7, wpisaną do: W zakresie zadania nr 1: - dla SOI nr 1 we Wrocławiu: rejestru prowadzonego przez Burmistrza Gminy Wisznia Mała (dla m. Wilczyn) - dla SOI nr 2 we Wrocławiu: rejestru prowadzonego przez Prezydenta Miasta Wrocławia (dla m. Wrocław) - dla SOI nr 3 we Wrocławiu: rejestru prowadzonego przez Prezydenta Miasta Wrocławia (dla m. Wrocław) i rejestru prowadzonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie (dla m. Pietrzykowice). f) aktualne na dzień składania oświadczenie w postaci Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej JEDZ) wypełnione w zakresie wskazanym w niniejszej SWZ dotyczącym przesłanek wykluczenia i spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca/Wspólnicy/Podmiot udostępniający zasoby może ograniczyć się do wypełnienia w części IV JEDZ jedynie sekcji alfa (zał. nr 7 do SWZ). Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp - w wysokości o 50% wyższej od wartości zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: INFR/641/2025 - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - SOI Brzeg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa obioru nieczystości ciekłych wraz z transportem z teren kompleksów wojskowych administrowanych przez 2.WOG: Zadanie nr 2: SOI BRZEG Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące załączniki: opis przedmiotu zamówienia (załączniki nr 1e do SWZ), formularz ofertowy (załącznik nr 2b do SWZ) i wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ). Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści niniejszej SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. Miejsca wykonywania przedmiotu zamówienia określają wyżej wskazane załączniki. PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia z postępowania i spełniania warunków udziału w postępowaniu Wykonawca jest zobowiązany złożyć na wezwanie Zamawiającego aktualne na dzień złożenia podmiotowe środki dowodowe, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od wykonawcy, tj.: a) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym a art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, wystawionej nie wcześniej niż 6-miesięcy przed datą złożenia. b) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wg wzoru zawartego w załączniku nr 6 do SWZ). c) zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem składania ofert lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca zawarł porozumienie z właściwym organem podatkowym w sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu, d) zaświadczenia właściwej terenowej jednostki ZUS lub KRUS albo innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca zawarł porozumienie z właściwym w sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu. e) aktualnego zezwolenia (decyzji administracyjnej) w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych wydanego przez Wójta, Burmistrza lub Prezydenta Miasta właściwego ze względu na miejsce świadczenia usługi zgodnie z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku gminach (Dz.U. z 2025 poz. 733 t.j.) art. 7, wpisaną do: W zakresie zadania nr 2 (SOI w Brzegu): rejestru prowadzonego przez Wójta Gminy Skarbimierz (dla m. Pawłów, m. Pępice) i rejestru prowadzonego przez Burmistrza Miasta Brzeg (dla m.Brzeg). f) aktualne na dzień składania oświadczenie w postaci Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej JEDZ) wypełnione w zakresie wskazanym w niniejszej SWZ dotyczącym przesłanek wykluczenia i spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca/Wspólnicy/Podmiot udostępniający zasoby może ograniczyć się do wypełnienia w części IV JEDZ jedynie sekcji alfa (zał. nr 7 do SWZ). Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp - w wysokości o 50% wyższej od wartości zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: INFR/641/2025 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - SOI Jastrzębie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa obioru nieczystości ciekłych wraz z transportem z teren kompleksów wojskowych administrowanych przez 2.WOG: Zadanie nr 2: SOI JASTRZĘBIE Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące załączniki: opis przedmiotu zamówienia (załączniki nr 1f do SWZ), formularz ofertowy (załącznik nr 2c do SWZ) i wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ). Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści niniejszej SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. Miejsca wykonywania przedmiotu zamówienia określają wyżej wskazane załączniki. PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia z postępowania i spełniania warunków udziału w postępowaniu Wykonawca jest zobowiązany złożyć na wezwanie Zamawiającego aktualne na dzień złożenia podmiotowe środki dowodowe, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od wykonawcy, tj.: a) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym a art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, wystawionej nie wcześniej niż 6-miesięcy przed datą złożenia. b) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wg wzoru zawartego w załączniku nr 6 do SWZ). c) zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem składania ofert lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca zawarł porozumienie z właściwym organem podatkowym w sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu, d) zaświadczenia właściwej terenowej jednostki ZUS lub KRUS albo innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca zawarł porozumienie z właściwym w sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu. e) aktualnego zezwolenia (decyzji administracyjnej) w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych wydanego przez Wójta, Burmistrza lub Prezydenta Miasta właściwego ze względu na miejsce świadczenia usługi zgodnie z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku gminach (Dz.U. z 2025 poz. 733 t.j.) art. 7, wpisaną do: W zakresie zadania nr 3 ( SOI Jastrzębie): SOI w Jastrzębiu: rejestru prowadzonego przez Burmistrza Namysłowa. f) aktualne na dzień składania oświadczenie w postaci Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej JEDZ) wypełnione w zakresie wskazanym w niniejszej SWZ dotyczącym przesłanek wykluczenia i spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca/Wspólnicy/Podmiot udostępniający zasoby może ograniczyć się do wypełnienia w części IV JEDZ jedynie sekcji alfa (zał. nr 7 do SWZ). Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp - w wysokości o 50% wyższej od wartości zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: INFR/641/2025 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - SOI Kłodzko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa obioru nieczystości ciekłych wraz z transportem z teren kompleksów wojskowych administrowanych przez 2.WOG: Zadanie nr 2: SOI KŁODZKO Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące załączniki: opis przedmiotu zamówienia (załączniki nr 1g do SWZ), formularz ofertowy (załącznik nr 2d do SWZ) i wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ). Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści niniejszej SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. Miejsca wykonywania przedmiotu zamówienia określają wyżej wskazane załączniki. PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia z postępowania i spełniania warunków udziału w postępowaniu Wykonawca jest zobowiązany złożyć na wezwanie Zamawiającego aktualne na dzień złożenia podmiotowe środki dowodowe, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od wykonawcy, tj.: a) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym a art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, wystawionej nie wcześniej niż 6-miesięcy przed datą złożenia. b) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wg wzoru zawartego w załączniku nr 6 do SWZ). c) zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem składania ofert lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca zawarł porozumienie z właściwym organem podatkowym w sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu, d) zaświadczenia właściwej terenowej jednostki ZUS lub KRUS albo innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca zawarł porozumienie z właściwym w sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu. e) aktualnego zezwolenia (decyzji administracyjnej) w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych wydanego przez Wójta, Burmistrza lub Prezydenta Miasta właściwego ze względu na miejsce świadczenia usługi zgodnie z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku gminach (Dz.U. z 2025 poz. 733 t.j.) art. 7, wpisaną do: W zakresie zadania nr 4 (SOI w Kłodzku): rejestru prowadzonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Radków (dla m. Ostra Góra), Burmistrza Miasta Duszniki Zdrój (dla m. Duszniki Zdrój Zieleniec). f) aktualne na dzień składania oświadczenie w postaci Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej JEDZ) wypełnione w zakresie wskazanym w niniejszej SWZ dotyczącym przesłanek wykluczenia i spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca/Wspólnicy/Podmiot udostępniający zasoby może ograniczyć się do wypełnienia w części IV JEDZ jedynie sekcji alfa (zał. nr 7 do SWZ). Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp - w wysokości o 50% wyższej od wartości zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: INFR/641/2025 - Zadanie nr 4