See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa worków foliowych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa worków foliowych do selektywnego zbierania odpadów komunalnych, z dostawą do magazynów przedsiębiorstwa przy al. gen. Wł. Sikorskiego 428 oraz Ciepłownicza 11 w Rzeszowie.
Interne Kennung: NO-223/XXIII/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wymagania dot. opcji: ➢ zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, ➢ rodzaj i maksymalna wartość opcji: Zamawiający podał w formularzu cenowym maksymalną ilość sztuk worków jaką zakupi w prawie opcji. Maksymalną wartość opcji Wykonawca obliczy według wskazanej ilości jednostek i podanej ceny jednostkowej, ➢ okoliczności skorzystania z opcji: Po realizacji zamówienia w zakresie podstawowym zamawiający skorzysta z prawa opcji, warunkiem będzie posiadanie środków finansowych.