2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toeristische campagne en publicatie voor de bestemming Scheldeland
Beschreibung: Scheldeland is een regio in volle ontwikkeling op vlak van toerisme, recreatie en natuurontwikkeling. Een regio met een pak toeristisch- en recreatief potentieel voor inwoners, bezoekers en ondernemers. Om dit potentieel te realiseren werd in 2019 en 2020 een nieuw beleidsplan geschreven voor toerisme en recreatie in Scheldeland. Op basis van het beleidsplan en in samenwerking met onze partners werd nagedacht over de regio-identiteit en bepaalden we het DNA van de bestemming en schreven we verbindende verhaallijnen voor gebruik in communicatie en productontwikkeling. Op basis van dit traject is een nieuwe huisstijl gerealiseerd. In 2022 lanceerden we de nieuwe huisstijl en maakten we de verhaallijnen kenbaar bij het grote publiek. Dit om Scheldeland te positioneren als een attractieve en dynamische toeristische bestemming in lijn met de ontwikkelde verhaallijnen. Om ons hierbij verder te ondersteunen gaan we op zoek naar een partner voor het uitwerken en uitvoeren van een campagne EN een partner voor het realiseren van een publicatie voor de bestemming Scheldeland.
Interne Kennung: 11/16/2023 5:05 PM 3PID3890 3890
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Toeristische campagne voor de bestemming Scheldeland
Beschreibung: Toerisme Scheldeland vzw wenst in de periode van februari 2024 - februari 2025 (met mogelijkheid om tot twee maal te verlengen) een toeristische campagne te voeren voor de bestemming Scheldeland. Deze campagne dient Scheldeland op een duurzame, toekomstgerichte manier verder te ontwikkelen als een toeristisch-recreatieve bestemming. We willen de potentiële bezoekers bewustmaken van het toeristische aanbod van de bestemming en hen aanzetten tot een (meerdaags) bezoek. Dit alles met aandacht voor de juiste doelgroepen. De campagne dienst duurzaam te zijn in die zin dat ze een positieve impact heeft op onze diverse stakeholders (de ondernemers in de regio, de lokale bewoners, de bezoekers zelf en onze diverse parnters).Een positionering en verhaallijnen voor de bestemming werden uitgewerkt. De campagne dient deze uitgewerkte positionering en verhaallijnen te implementeren en erover te waken dat de verschillende communicatie-instrumenten hiermee in lijn liggen.
Interne Kennung: 3890 1
Los: LOT-0002
Titel: Publicatie voor de bestemming Scheldeland
Beschreibung: De opdracht omvat het ontwikkelen van een concept voor en de redactie, eindredactie en vormgeving van de publicatie Scheldeland in 2024.De opdrachtnemer staat in voor de conceptontwikkeling, eindredactie, redactie, fotografie en lay-out van de publicatie (drukwerk is niet inbegrepen in de opdracht).De publicatie is een van de belangrijkste communicatiekanalen van Scheldeland. De publicatie dient jaarlijks te verschijnen en geeft een overzicht van de toeristisch-recreatieve mogelijkheden van Scheldeland. De publicatie wil de lezers inspireren door het vertellen van het verhaal van de regio en wil hen aanzetten tot actie door het boeken van een verblijf of het maken van een uitstap.
Interne Kennung: 3890 2