2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego lekkiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego w ilości 136000 litrów, wg normy PN-C-96024:2020:12 o n/w podstawowych parametrach, przeznaczonego do ogrzewania pomieszczeń w Łukowie ul. Kolejowa 22 w sezonie grzewczym 2024/2025.
Vorherige Bekanntmachung: 745292-2024
Interne Kennung: Lu.240.2849.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego w ilości 136000 litrów, wg normy PN-C-96024:2020:12 o n/w podstawowych parametrach, przeznaczonego do ogrzewania pomieszczeń w Łukowie ul. Kolejowa 22 w sezonie grzewczym 2024/2025