704554-2023 - Wettbewerb
Polen – Varia – Dostawa leków.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem leków w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 1a - Formularz asortymentowo - ilościowy. 2. Zamówienie zostało podzielone na 7 Części. Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej lub więcej części. 3. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego wymienione w Formularzu asortymentowo-ilościowym, być fabrycznie nowy i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania, jako produkt leczniczy. 5. W ramach realizacji zamówienia wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących (np. transport, ubezpieczenie na czas transportu, załadunek, rozładunek itp.) niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia. 6. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a do SWZ. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanym wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 29/PN/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 2 Leki poz. 142
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawiera Załącznik nr 1a dla Części 2.
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 - Leki poz. 24
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawiera Załącznik nr 1a dla Części 1.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Leki poz. 1
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawiera Załącznik nr 1a dla Części 3.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Leki poz. 1
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawiera Załącznik nr 1a dla Części 4.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Leki poz. 13
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawiera Załącznik nr 1a dla Części 5.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Leki poz. 1
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawiera Załącznik nr 1a dla Części 6.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Leki poz. 3
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawiera Załącznik nr 1a dla Części 7.