2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerpteam Kindcentrum De Doelakkers Hilvarenbeek
Beschreibung: De gemeente Hilvarenbeek, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, wil een Kindcentrum in Hilvarenbeek laten realiseren. Voorafgaand dient er een ontwerpteam samengesteld te worden om een ontwerp volgens de wensen en eisen van de aanbestedende dienst en gebruikers op te stellen. Ook wel total engineer genoemd. De aanbestedende dienst wil de opdracht voor het samenstellen van het ontwerpteam met betrekking tot het Kindcentrum in Hilvarenbeek door middel van deze selectieleidraad aanbesteden. 250000
Interne Kennung: K011502
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Hilvarenbeek, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, wil een Kindcentrum in Hilvarenbeek laten realiseren. Voorafgaand dient er een ontwerpteam samengesteld te worden om een ontwerp volgens de wensen en eisen van de aanbestedende dienst en gebruikers op te stellen. Ook wel total engineer genoemd. De aanbestedende dienst wil de opdracht voor het samenstellen van het ontwerpteam met betrekking tot het Kindcentrum in Hilvarenbeek door middel van deze selectieleidraad aanbesteden. 1800 M2 BVO
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen