See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Poręczenie” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego usługi wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym „Poręczenie”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, z którego udzielane będą Jednostkowe Poręczenia oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Poręczeń zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Poręczenie” stanowiącej załącznik nr [2] do Istotnych Postanowień Umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego usługi wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym „Poręczenie”, do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, z którego udzielane będą Jednostkowe Poręczenia oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Poręczeń zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Poręczenie” stanowiącej załącznik nr [2] do Istotnych Postanowień Umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”), które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ. Część IV – obejmuje świadczenie przez Wykonawcę: — usługi wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym, polegającej w szczególności na utworzeniu Instrumentu Finansowego „Poręczenie” oraz udzieleniu co najmniej 54 Jednostkowych Poręczeń o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Poręczenie” w łącznej wysokości co najmniej 15 686 274,51PLN, z wykorzystaniem Wkładu Funduszu Funduszy wniesionego przez Zamawiającego do utworzonego Instrumentu Finansowego, w wysokości 4 000 000,00 PLN, uzupełnionego o Wkład Pośrednika Finansowego w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego, nie niższej niż 705882,35 PLN. Według stanu na połowę zakładanego Okresu Budowy Portfela wskaźniki, o których mowa w niniejszym akapicie powinny zostać osiągnięte na poziomie co najmniej [40] %.
Interne Kennung: DZZK/148/DIF/2017 cz. IV Aneks nr 7
Art des Auftrags: Dienstleistungen