704648-2025 - Ergebnis
Polen – Zentralrechner – 21/25-Zakup i dostawa sprzętu informatycznego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel21/25-Zakup i dostawa sprzętu informatycznego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa sprzętu informatycznego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego – zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia ( OPZ ) dla zadania nr 1, 2, 3, 4 i 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: 1. OPZ, tj. opisach przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1, 2, 3, 4 i 5 2. Projektach umów dla zadania nr 1, 2, 3, 4 i 5 3. Formularzach Ofertowych dla zadania nr 1, 2, 3, 4 i 5 Prawo Opcji Zamawiający w ramach przedmiotowego zamówienia w okresie obowiązywania umowy zastrzega sobie możliwość skorzystania z Prawa Opcji poprzez zwiększenie zakresu podstawowego ujętego w zadaniach nr: 1, 2 i 3 składając informację do Wykonawcy najpóźniej w terminie 15 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy. Zamawiający uzależnia możliwość wykonania zakresu objętego Prawem Opcji pod warunkiem uzyskania środków finansowych na ten cel. Rozliczenie przedmiotu zamówienia objętego zakresem opcjonalnym nastąpi na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie Wykonawcy. Termin realizacji zamówienia opcjonalnego pokrywa się z realizacją zamówienia podstawowego. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstaw do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. Oświadczenie woli Zamawiającego o realizacji zamówienia opcjonalnego jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość na warunkach o których mowa w Prawie Opcji zwiększenia ilości dostarczanego sprzętu poza zakres zamówienia podstawowego maksymalnie dla: Zadanie nr 1: - Komputer stacjonarny wysokowydajny, analityczny z monitorami i pakietem aplikacji biurowych – max. o 8 kpl. Zadanie nr 2: - Komputer stacjonarny biurkowy z monitorami i pakietem aplikacji biurowych – max. o 7 kpl. Zadanie nr 3: - Komputer przenośny typu Laptop Typ I z pakietem aplikacji biurowych – max. o 11 kpl Z uwagi na ograniczoną ilość znaków , pełna informacja w powyższym zakresie zawarta jest w SWZ zamieszczonej pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Vorherige Bekanntmachung420227-2025
Interne Kennung21/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1) Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych: TAK Zadanie nr 1 – Komputer stacjonarny wysokowydajny, analityczny z monitorami i pakietem aplikacji biurowych - zgodny z OPZ. Zadanie nr 2 – Komputer stacjonarny biurkowy z monitorami i pakietem aplikacji biurowych - zgodny z OPZ. Zadanie nr 3 – Komputer przenośny typu Laptop Typ I z pakietem aplikacji biurowych - zgodny z OPZ. Zadanie nr 4 – Komputer badawczy z monitorami, oprogramowaniem i pakietem aplikacji biurowych - zgodny z OPZ. Zadanie nr 5 – Specjalistyczne stanowisko komputerowe z monitorami - zgodne z OPZ - realizowane w ramach POROZUMIENIA FINANSOWEGO NR FBWP.03.01- IZ.00-0002/24 dotyczącego projektu nr FBWP.03.01-IZ.00-0002/24 pn. „CyberShield – wzmocnienie kompetencji Policji w zakresie zwalczania cyberprzestępczości“. Program: FBW 2021-2027 – Fundusz Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027. 2) Powód nie dokonania podziału zamówienia na części: nie dotyczy Zamawiający: 3) nie wymaga i nie dopuszcza składania ofert wariantowych, 4) nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, 5) nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 lub 8. 6) nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych, 7) nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej, 8) nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, 9) nie wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, 10) nie wymaga zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2, 11) Zamawiający wyraża zgodę na przesyłanie ustrukturyzowanych faktur elektronicznych za pośrednictwem Platformy Elektronicznego Fakturowania (indywidualny identyfikator PEPPOL-GLN 5907714353659). 12) Zamawiający wyłącza ze stosowania przesyłanie za pośrednictwem Platformy innych ustrukturyzowanych dokumentów elektronicznych zgodnie z art. 4 ust 4 ustawy z dnia 9 listopada 2018 roku o elektronicznym fakturowaniu w zamówieniach publicznych, koncesjach na roboty budowlane lub usługi oraz partnerstwie publiczno-prywatnym (tj. Dz. U. 2020 poz. 1666). 13) Zamówienie w ramach zadania nr 5 realizowane jest w ramach POROZUMIENIA FINANSOWEGO NR FBWP.03.01-IZ.00-0002/24 dotyczącego projektu nr FBWP.03.01-IZ.00-0002/24 pn. „CyberShield – wzmocnienie kompetencji Policji w zakresie zwalczania cyberprzestępczości“. Program: FBW 2021-2027 – Fundusz Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 30213100 Tragbare Computer, 48620000 Betriebssysteme, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Komputer stacjonarny wysokowydajny, analityczny z monitorami i pakietem aplikacji biurowych
BeschreibungZakup i dostawa sprzętu informatycznego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego – zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia ( OPZ ) dla zadania nr 1
Interne KennungZadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość na warunkach o których mowa w Prawie Opcji zwiększenia ilości dostarczanego sprzętu poza zakres zamówienia podstawowego maksymalnie dla: Zadanie nr 1: - Komputer stacjonarny wysokowydajny, analityczny z monitorami i pakietem aplikacji biurowych – max. o 8 kpl.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Komputer stacjonarny biurkowy z monitorami i pakietem aplikacji biurowych
BeschreibungZakup i dostawa sprzętu informatycznego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego – zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia ( OPZ ) dla zadania nr 2
Interne KennungZadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość na warunkach o których mowa w Prawie Opcji zwiększenia ilości dostarczanego sprzętu poza zakres zamówienia podstawowego maksymalnie dla: Zadanie nr 2: - Komputer stacjonarny biurkowy z monitorami i pakietem aplikacji biurowych – max. o 7 kpl.
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Komputer przenośny typu Laptop Typ I z pakietem aplikacji biurowych
BeschreibungZakup i dostawa sprzętu informatycznego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego – zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia ( OPZ ) dla zadania nr 3
Interne KennungZadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość na warunkach o których mowa w Prawie Opcji zwiększenia ilości dostarczanego sprzętu poza zakres zamówienia podstawowego maksymalnie dla: Zadanie nr 3: - Komputer przenośny typu Laptop Typ I z pakietem aplikacji biurowych – max. o 11 kpl.
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - Komputer badawczy z monitorami, oprogramowaniem i pakietem aplikacji biurowych
BeschreibungZakup i dostawa sprzętu informatycznego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego – zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia ( OPZ ) dla zadania nr 4
Interne KennungZadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 48620000 Betriebssysteme
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5-Specjalistyczne stanowisko komputerowe z monitorami
BeschreibungZakup i dostawa sprzętu informatycznego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego – zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia ( OPZ ) dla zadania nr 5
Interne KennungZadanie nr 5 stanowisko komputerowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme