See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwareplatform voor buitenschoolse opvang en activiteiten
Beschreibung: Aankoop van software voor buitenschoolse opvang en activiteiten
Interne Kennung: EFRO_NextGen_Dynamische_Dienstverlening_Softwareplatform_BOA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: EFRO_NextGen_Dynamische_Dienstverlening_Softwareplatform_BOA - 1
Interne Kennung: 1
704675-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1