See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Licenties & onderhoud van LUKS met technische assistentie
Beschreibung: Raamovereenkomst voor 4 jaar voor de aankoop van extra licenties voor de module “LUKSOpenTimeTable”, onderhoud van de LUKS-tool en bijbehorende modules en technische assistentie
Interne Kennung: 0000784788_IKO
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0000784788_IKO - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de licenties en het onderhoud van LUKS met technische ondersteuning
Interne Kennung: 1