See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa owoców, ziemniaków i warzyw
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa owoców, ziemniaków i warzyw. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 673802-2024
Interne Kennung: D/198/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse, 03221000 Gemüse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa owoców, ziemniaków i warzyw 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Interne Kennung: D/198/2024 - Zadanie nr 1