2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości gminnych Gminy Świebodzin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości gminnych Gminy Świebodzin. 2. Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje: 1) odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości gminnych, znajdujących się na terenie Gminy Świebodzin (województwo lubuskie, powiat świebodziński), których lista znajduje się w załączniku nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”) , cyklicznie u źródła (z miejsca gromadzenia odpadów), z podziałem na następujące frakcje: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (zwane dalej również: ,,odpadami zmieszanymi”), b) papier, c) metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, d) szkło, e) bioodpady stanowiące odpady komunalne (zwane dalej również: ,,bioodpadami”), f) zużyte opony, g) odpady wielkogabarytowe, 2) odbieranie odpadów komunalnych w ramach odbiorów dodatkowych, 3) transport odebranych odpadów komunalnych, o których mowa w pkt 1-2 (zwane dalej: ,,odpadami komunalnymi”) do miejsca zbierania (zagospodarowania) odpadów, zapewnionego przez Wykonawcę i wskazanego w ofercie, 4) przekazywanie celem zagospodarowania odpadów komunalnych w miejscu / miejscach zbierania (zagospodarowania) odpadów, zapewnianych przez Wykonawcę i wskazanego / wskazanych w ofercie, 5) zapewnienie przez cały okres realizacji usług odbioru i transportu odpadów komunalnych, miejsca / miejsc zbierania (zagospodarowania) wszystkich frakcji odpadów komunalnych, 6) zapewnienie Zamawiającemu pojemników/kontenerów, przeznaczonych do zbiórki odpadów komunalnych, o których mowa w pkt 1-2, 7) realizację usług i obowiązków powiązanych z ww. w pkt 1) –6). 3. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ z załącznikiem. 4. Wykonawca zobowiązany jest wykonywać zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001