2. Verfahren
Verfahren
Titel: PA – Rekvalifikační kurzy pro ÚP ČR – Pardubický kraj XI
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ vnitřně členěna do 16 částí. Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZZVZ na provedení rekvalifikačních kurzů s jedním vítězným dodavatelem pro každou jednotlivou část veřejné zakázky. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části veřejné zakázky. Detailní popis předmětu veřejné zakázky je podrobně popsán v zadávací dokumentaci k veřejné zakázce “ Rekvalifikační kurzy pro ÚP ČR – Pardubický kraj XI“, která bude uveřejněna na profilu zadavatele: https://nen.nipez.cz .
Interne Kennung: PA/2024/ZAM/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nadlimitní otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0015
Titel: Obsluha osobního počítače
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace rekvalifikačních kurzů Obsluha osobního počítače.
Interne Kennung: E/RE/15/2024/VZ-11
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku z Rámcové dohody dle § 100 odst. 1 ZZVZ, která spočívá v inflační doložce, přičemž podmínky předmětné změny jsou blíže konkretizovány v závazném návrhu Rámcové dohody v bodě 5.4, který tvoří přílohu č. 4 této Zadávací dokumentace. Ceny uvedené v Rámcové dohodě se mohou změnit v návaznosti na inflaci, a to tehdy, přesáhne-li dle údajů Českého statistického úřadu, publikovaných na jeho internetových stránkách průměrná roční míra inflace vyjádřená přírůstkem průměrného indexu spotřebitelských cen (Consumer Price Index) za předcházející rok hodnotu 3 %. V takovém případě se zvýší smluvní cena za osobu bez DPH dle čl. II bodu 2.2 Rámcové dohody o výši tohoto indexu. K navýšení může dojít pouze jednou ročně k 1.4. příslušného kalendářního roku. Změna smluvní ceny bude ujednána dodatkem k této Rámcové dohodě, přičemž dodavatel je povinen vyzvat objednatele k uzavření dodatku nejpozději do konce února kalendářního roku, v němž chce práva na zvýšení ceny využít, jinak mu toto právo pro příslušný rok zaniká. Výzva musí obsahovat míru inflace, způsob výpočtu zvýšení a zvýšenou cenu. Dodatek musí být uzavřen nejpozději do 15.3. příslušného kalendářního roku. Ujednaným způsobem případně navýšená smluvní cena se stává základem pro výpočet smluvní ceny v následujícím roce, v němž jsou splněny podmínky dle první věty tohoto ustanovení. Smluvní strany ujednají, že udrží původní smluvní cenu (sjednanou při podpisu této Rámcové dohody) v průběhu roku 2025 a její zvýšení způsobem dle tohoto ustanovení lze realizovat nejdříve v průběhu roku 2026. Změna ceny v důsledku inflace nemá vliv na cenu uvedenou v již uzavřených Dohodách o provedení rekvalifikace, které byly uzavřeny na základě této Rámcové dohody. Pro vyloučení pochybností se sjednává, že v případě záporné míry inflace se cena nesnižuje.