See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CHD – celková úprava napájení objektu (02A.0649)
Beschreibung: Provedení projekčních prací a dalších související činností pro účely stavby CHD – celková úprava napájení objektu, a to zejména (vypracování projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro provádění stavby (DPS), a to včetně položkových rozpočtů a výkazu výměr dle jednotlivých stavebních objektů (SO) a provozních souborů (PS) a dalších činností.
Interne Kennung: 2025200339
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.