705069-2025 - Wettbewerb
Belgien – Textilabfall – Ontzakken en bergen van textiel afkomstig uit Optimo-inzameling
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOntzakken en bergen van textiel afkomstig uit Optimo-inzameling
BeschreibungDe uit te voeren dienst betreft de dagelijks aangeleverde textielzakken via de Optimo-inzameling te openen en een korte uitsortering te organiseren waarbij alle stoorstoffen verwijderd worden, en het resterende aangezuiverde textiel te bergen op een droge plaats.
Interne KennungAK25_251022_Ontzakken textiel
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19620000 Textilabfall
5. Los
LosLOT-0001
TitelAK25_251022_Ontzakken textiel - 1
Interne Kennung1