705246-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – „Zimowe utrzymanie jezdni i chodników powiatowych i gminnych położonych w granicach administracyjnych miasta Głogowa w latach 2025 - 2027”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zimowe utrzymanie jezdni i chodników powiatowych i gminnych położonych w granicach administracyjnych miasta Głogowa w latach 2025 - 2027”
Beschreibung: Zakres rzeczowy obejmuje: - mechaniczne odśnieżanie dróg, - likwidacja śliskości dróg, - mechaniczne odśnieżanie chodników, - likwidacja śliskości chodników, - odśnieżanie parków i terenów zielonych, w tym alejek, ciągów pieszych, wejść wejściowych do tych terenów oraz stref rekreacyjnych, - likwidacja śliskości parków i terenów zielonych, w tym alejek, ciągów pieszych, wejść wejściowych do tych terenów oraz stref rekreacyjnych. Szczegółowy opis i ilości zawiera SWZ
Interne Kennung: BZP.271.51.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia z uwagi na termin rozpoczęcia sezonu zimowego. Pierwsze postępowanie na wykonanie usługi zimowego utrzymania zostało ogłoszone bez skróconego terminu, z zachowaniem należytej staranności odpowiednio wcześniej. Zostało unieważnione, ponieważ cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty do wysokości oferty. W związku z powyższym Zamawiający ogłasza kolejne postępowanie, z pomniejszonym zakresem ilościowym i skraca termin składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: BZP.271.43.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90630000 Glatteisbeseitigung