See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Miejskiej Hel”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego kompleksowej usługi oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie Gminy Miejskiej Hel, (dalej „Obszar”), to jest do podjęcia wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia oświetlenia na tym Obszarze, przy wykorzystaniu posiadanej Infrastruktury, na warunkach określonych w wzorze umowy („Usługa Kompleksowa”) wraz z załącznikiem nr 2 do umowy stanowiące załącznik nr 4 do niniejszego zapytania na podstawie zamówienia z wolnej ręki zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) oraz b) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo Zamówień Publicznych.
Interne Kennung: RGK.7223.2.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück