2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cadeaukaarten
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel om namens het Ministerie van Defensie een Raamovereenkomst af te sluiten voor diverse verschillende typen cadeaukaarten. Onder cadeaukaarten worden zowel digitale als fysieke kaarten verstaan die hoofdzakelijk aan medewerkers worden verstrekt in het kader van een (bijzondere) gelegenheid, prestatie en dergelijke. Hierbij kan onder andere gedacht worden aan een cadeaukaart voor individuele beloningen en/of jubilea. Daarnaast kan de cadeaukaart ook worden gebruikt als blijk van waardering voor externe personen die bijvoorbeeld een bijdrage hebben geleverd. De besteller van de cadeaukaart zal per bestelling bepalen welke cadeaukaart(en) het meest passend is/ zijn voor de betreffende (groep) personen en/ of situatie. De gecontracteerde leverancier dient derhalve een breed spectrum van verschillende cadeaukaarten aan te bieden die breed inwisselbaar zijn, dat wil o.a. zeggen bij vele fysieke en/of online winkels en/of cadeaukaarten welke inwisselbaar zijn voor een breed scala van producten en diensten. De waarde op de cadeaukaart kan variëren vanaf € 5,- tot en met €150,- per cadeaukaart. De leverancier moet organisatorisch en logistiek in staat zijn om het gewenste aantal cadeaukaarten binnen de gewenste levertijd te leveren. De opdrachtgrootte kan variëren van een enkel stuk per bestelling tot en met een bulkbestelling (zie bijlage 3 voor het Programma van Eisen). Het ministerie van Defensie verwacht, op basis van de huidige kennis, over de maximale looptijd van de raamovereenkomst € 4,84 miljoen (inclusief btw) af te nemen. Dit is de zorgvuldig geraamde waarde. Om onzekerheid en andere mogelijke onvoorziene omstandigheden het hoofd te bieden, is de maximale opdrachtwaarde vastgesteld op 100% boven de zorgvuldig geraamde waarde, wat neerkomt op € 9,68 miljoen (inclusief btw) over de gehele looptijd van de overeenkomst (maximaal 4 jaar). Het btw-tarief kan variëren bij de verkoop van de kaart (0%, 9% of 21%), het btw tarief is afhankelijk van de gekozen cadeaukaart. Daar waar exclusief btw staat in dit publicatieformuleir is vanwegen de eenvoud gekozen om met 1 btw percentage te werken, voor de zorgvuldig geraamde waarde en de maximumwaarde gaat aanbestedende dienst uit van de hier genoemde bedragen inclusief btw. .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000