705310-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – "Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 1 700 000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 1 700 000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: "Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 1 700 000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu". Szczegółowy zakres zadania uwzględnia Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: "Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 1 700 000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetu" Szczegółowy zakres zadania uwzględnia Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungW3.271.2.18.2025.JB