2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa miniwirówki z rotorem oraz z funkcją chłodzenia dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa miniwirówki z rotorem oraz z funkcją chłodzenia, zwanej dalej „sprzętem”, dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 42931100-2 (wirówki laboratoryjne i akcesoria). 3. Zamówienie obejmuje: 1) dostawę, montaż, instalację i uruchomienie sprzętu, 2) przeszkolenie co najmniej 5 pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi sprzętu, nie później niż w terminie, o którym mowa w rozdziale IV SWZ. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk, II piętro, pokój 268. 6. Zamawiający informuje, że zakup będzie finansowany z projektu: Narodowego Centrum Nauki OPUS-26 pt. „Badanie wpływu bakterii Salmonella na system ubikwityna-proteasom”, nr umowy UMO-2023/51/B/NZ1/01205. 7. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesiące. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 Projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 550332-2025
Interne Kennung: 5B10.291.1.109.2025.MB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa miniwirówki z rotorem oraz z funkcją chłodzenia dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego