2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení analytických licencí, zálohovacích zařízení a serverů včetně diskového pole a licence OS
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále jen „VZ“) je pořízení analytických licencí, zálohovacích zařízení a serverů včetně diskového pole a licence OS. Bližší specifikace je uvedena v Příloze č. 2 ZD – Technická specifikace - část 1 a 2 a ve formuláři pro stanovení nabídkové ceny pro části 1 a 2. Část předmětu plnění bude z financována z projektu s názvem: „Komplexní informační zázemí pro zvyšování kvality programů screeningu nádorů v rámci Národního screeningového centra“ s registračním č. proj.: CZ.31.8.0/0.0/0.0/23_075/0008430. - Pořízení 2 kusů analytického serveru včetně diskového pole a licence OS - Pořízení 2 kusů zálohovacího zařízení - Pořízení 2 kusů licence PASS - Pořízení 2 kusů licence STATA/MP a 3 kusů licence STATA/BE Část předmětu plnění bude dále financována z projektu s názvem „Časný záchyt hyperaktivního močového měchýře a eliminace negativního dopadu na kvalitu života“ s registračním číslem projektu: CZ.03.02.02/00/22_005/0002019. - Pořízení 1 licence Stata/BE. Část předmětu plnění bude dále financována z projektu s názvem „Časný záchyt malnutrice u onkologických pacientů a osob nad 65 let“ s registračním číslem projektu CZ.03.02.02/00/22_005/0000282. - Pořízení 1 licence Stata/BE. Část předmětu plnění bude dále financována z projektu s názvem „Podpora plicního zdraví v České republice“ s registračním číslem projektu CZ.03.02.02/00/25_102/0005601. - Pořízení 1 licence Stata/BE. Část předmětu plnění bude dále financována z projektu s názvem „Časný záchyt kožních nádorů pomocí telemedicínského nástroje v primární péči“ s registračním číslem projektu CZ.03.02.02/00/22_005/0002008. - Pořízení 1 licence Stata/BE. Projekt „Komplexní informační zázemí pro zvyšování kvality programů screeningu nádorů v rámci Národního screeningového centra“ je financován Evropskou unií z Nástroje pro oživení a odolnost prostřednictvím Národního plánu obnovy ČR. Projekty „Časný záchyt hyperaktivního močového měchýře a eliminace negativního dopadu na kvalitu života“, „Časný záchyt malnutrice u onkologických pacientů a osob nad 65 let“, „Podpora plicního zdraví v České republice“ a „Časný záchyt kožních nádorů pomocí telemedicínského nástroje v primární péči“ jsou financovány Evropskou unií z operačního programu Zaměstnanost plus (OPZ+).
Interne Kennung: 8000.8020,7990,8160,8040
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter, 72317000 Datenspeicherung, 48620000 Betriebssysteme, 48463000 Statistiksoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Serverová infrastruktura
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále jen „VZ“) je pořízení analytických licencí, zálohovacích zařízení a serverů včetně diskového pole a licence OS. Bližší specifikace je uvedena v Příloze č. 2 ZD – Technická specifikace pro část 1.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter, 72317000 Datenspeicherung, 48620000 Betriebssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Statistický software
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále jen „VZ“) je pořízení analytických licencí, zálohovacích zařízení a serverů včetně diskového pole a licence OS. Bližší specifikace je uvedena v Příloze č. 2 ZD – Technická specifikace pro část 2.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 48463000 Statistiksoftwarepaket