705477-2025 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałaych z terenu gminy Bełchatów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałaych z terenu gminy Bełchatów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Bełchatów w okresie od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy zadania. Zakres zamówienia dotyczy posesji zamieszkałych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ oraz wzorze umowy - załącznik nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Bełchatów w okresie od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy zadania. Zakres zamówienia dotyczy posesji zamieszkałych.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień