See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie usługi kompleksowego nadzoru inwestorskiego przy realizacji inwestycji pn. „Przebudowa Stadionu Miejskiego w Stargardzie wraz z urządzeniami budowlanymi i zagospodarowaniem terenu”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego oraz nadzoru w okresie gwarancyjnym przy zadaniu inwestycyjnym prowadzonym pod nazwą: „Przebudowa Stadionu Miejskiego w Stargardzie wraz z urządzeniami budowlanymi i zagospodarowaniem terenu”(„Zadanie inwestycyjne”). Zamawiający zleca, a Wykonawca zobowiązuje się do wykonania usług polegających na weryfikacji Dokumentacji Projektowej, zaangażowaniu w postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na wyłonienie wykonawcy Zadania inwestycyjnego, pełnieniu nadzoru nad realizacją robót oraz na zarządzaniu Zadaniem inwestycyjnym. Wykonawca w ramach usługi zobowiązany jest zarządzać, pełnić kontrolę i nadzór inwestorski, a także współpracować z Zamawiającym, w tym w zakresie sprawozdawczości z realizacji Zadania inwestycyjnego. Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić płynną realizację Zadania inwestycyjnego, w zakresie przygotowania i realizacji robót budowlanych, sprawny i terminowy odbiór dokumentów i robót, zapewniając prawidłowe przyszłe funkcjonowanie i obsługę obiektu wykonanego w ramach Zadania inwestycyjnego przez Zamawiającego. Z uwagi na status Zamawiającego jako podmiotu ubiegającego się o dofinansowanie ze środków zewnętrznych, Wykonawca będzie zobowiązany się do sporządzania rozliczeń inwestycji, na każde żądanie Zamawiającego, przy uwzględnieniu liczby źródeł finansowania uzyskanych w trakcie realizacji inwestycji oraz określonych przez nie zasad rozliczeń. Zamawiający zastrzega możliwość finansowania inwestycji z maksymalnie trzech źródeł, tj. ze środków własnych oraz z dwóch odrębnych źródeł finansowania zewnętrznego. Na moment wszczęcia niniejszego postępowania Zadanie inwestycyjne nie jest dofinansowane ze źródeł zewnętrznych. Informacje o potencjalnych źródłach dofinansowań zewnętrznych zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z następujących etapów: Etap I – obejmujący ocenę, analizę i weryfikację istniejącej Dokumentacji Projektowej dla Zadania Inwestycyjnego, przygotowanej przez MD Polska Sp. z o.o., ul. Kazimierska 1/13, 71-043 Szczecin („Dokumentacja Projektowa”). Etap II - obejmujący zaangażowanie Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia na realizację robót budowlanych w formule wybuduj, w tym w szczególności w zakresie przygotowania Opisu Przedmiotu Zamówienia w zakresie innym niż Dokumentacja Projektowa oraz wykonywania czynności następczych, pozostających w związku z prowadzonym postępowaniem, takich jak opiniowanie propozycji oferentów co do materiałów lub technologii zamiennych, a także udzielanie rekomendacji w zakresie formułowania odpowiedzi na pytania oferentów do dokumentów zamówienia o charakterze technicznym. Etap III - obejmujący nadzór nad wykonaniem robót budowlanych wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie przez wykonawcę robót budowlanych. Etap IV- obejmujący nadzór nad Zadaniem inwestycyjnym w okresie pierwszych 12 miesięcy rękojmi i gwarancji udzielonej przez wykonawcę robót budowlanych, liczonych od odbioru przedmiotu umowy dla Zadania inwestycyjnego do czasu uzyskania przez Zamawiającego pozytywnych odbiorów technicznych Urzędu Dozoru Technicznego („UDT”) po upływie pierwszych okresów referencyjnych dla zamontowanych urządzeń objętych nadzorem UDT, w zależności od rodzaju urządzeń podlegających obowiązkowych przeglądom technicznym UDT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 10do SWZ pn.„Opis Przedmiotu Zamówienia” (dalej jako „OPZ”) oraz we Wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 537578-2025
Interne Kennung: OSiR/WIT/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71315400 Gebäudeinspektion, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten
5. Los
Los: LOT-0001