705545-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Druckmaschinen – Produkční barevný tiskový stroj vč. zahraňovacího modulu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProdukční barevný tiskový stroj vč. zahraňovacího modulu
BeschreibungPředmětem zakázky se pro účely zadávacího řízení rozumí dodávka nového Produkčního barvového tiskového stroje vč. zahraňovacího modulu dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenszadávací podmínky lze nalezt na profilu zadavatele https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/ing-tomas-mikulenka
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42991200 Druckmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungProdukční barevný tiskový stroj vč. zahraňovacího modulu