See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa ubezpieczenia Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie”. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: Część I: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz sprzętu elektronicznego a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk Część II: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielenia świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielenia świadczeń zdrowotnych. Część III: Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej a) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem przez zamawiającego działalności leczniczej. b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem. Część IV: Ubezpieczenie OC członków władz podmiotu leczniczego. Część V: Ubezpieczenie technologii cyfrowych i ochrony danych (Cyber). 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna. 6. Zamawiający nie przewiduje/przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp w wysokości do: 7.1. Część I: 40 000,00 zł wartości zamówienia podstawowego. 8. Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w załączniku nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – część poufna.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz sprzętu elektronicznego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej
Los: LOT-0004
Titel: Ubezpieczenie OC członków władz podmiotu leczniczego.
Los: LOT-0005
Titel: Ubezpieczenie technologii cyfrowych i ochrony danych (Cyber).