2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Wiązowna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu gminy Wiązowna
Interne Kennung: WRG.271.11.2024.KB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Część I: Zadanie 1: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub z innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe, na których powstają odpady komunalne. Zadanie 2: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Wiązowna. Termin realizacji zamówienia wynosi: Dla części I zamówienia: od dnia zawarcia umowy do 31.12.2025 r. z tym, że odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów odbywać się będzie od 02.01.2025 r.
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 7) Pzp do wysokości 50% wartości zamówienia podstawowego dla każdej z części postępowania, polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem niniejszego zamówienia. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach przewidzianych dla realizacji niniejszego zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia i w umowie. Przewiduje się, że wartość udzielanych zamówień podobnych ustalona zostanie na podstawie dotychczasowych doświadczeń, zgodnie z metodyką przyjętą podczas szacowania wartości zamówienia podstawowego, z uwzględnieniem zmian cen rynkowych.
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy ul. Wiązowskiej 2a w miejscowości Emów (teren oczyszczalni ścieków). Termin realizacji zamówienia wynosi: Dla części II zamówienia: od dnia zawarcia umowy do 31.12.2025 r. z tym, że odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów odbywać się będzie od 02.01.2025 r.
Interne Kennung: Część II